Strona główna

Podkategorie

 • Wykończeniowe

  W tej kategorii dostępne są listwy wykończeniowe

 • Ławkowe

  Deski ławkowe są to deski wstępnie obrobione, zaoblone, heblowane.

  Gotowy produkt do wykonania własnych ławek.

 • Kantówki

  Kantówka to element drewniany konstrukcji bardzo popularny w budownictwie. Kantówki drewniane mogą mieć różne przekroje i długości. Jest to rodzaj materiału budowlanego i wykończeniowego, jednak najczęściej służy, jako element konstrukcyjny.

 • Tralki i słupki

  Tralki i słupki drewniane, drewniano-metalowe to wysokiej jakości produkty wykorzystywane w celu konstruowania schodów i tworzenia balustrad schodowych. Oferowane tralki jak i słupy wykonane są z buka oraz sosny.

 • Poręcze

  Poręcz drewniana  to wysokiej jakości, wytrzymały produkt który zapewnia trwałe obramowanie dla schodów. Oferowane poręcze wykonane są z buka oraz sosny.

 • Osłony grzejników

  Jeśli posiadacie Państwo stare grzejniki, może zamiast wymiany warto zabudować je dostępnymi w naszej ofercie osłonami wraz z dedykowanymi do nich prowadnicami.

 • Deski

  Oferowane przez naszą firmę deski są deskami litymi w różnych wymiarach i różnych długościach.

  Wszystkie deski są suszone i heblowane.

 • Boazeria

  Funkcją boazerii jest nie tylko nadanie pomieszczeniu walorów estetycznych. Okładzina z drewna także ociepla pomieszczenie, izoluje akustycznie oraz chroni ściany przed uszkodzeniami. Sposób położenia boazerii zależy przede wszystkim od charakteru pomieszczenia. Pionowy układ wąskich listew optycznie zwiększa wysokość pomieszczeń oraz daje efekt ich zwężenia. Przy zastosowaniu poziomego układu listew uzyskuje się efekt odwrotny.

 • Sztachety

  Sztachety są to elementy drewniane przeznaczone do budowy płotów.

  Dostępne są u nas sztachety w różnych wymiarach i w kilku wzorach.

 • Progi

  Progi drewniane odznaczają się wysoką estetyką, najlepiej sprawdzają się przy podłogach drewnopochodnych, mogą być zastosowane właściwie przy każdym rodzaju ościeżnic, a dobrze zabezpieczone i wykonane z wysokiej jakości drewna nadadzą się również do drzwi wyjściowych. Progi drewniane są też najchętniej wykorzystywane w domach i mieszkaniach – w opozycji do tych wykonanych z tworzyw sztucznych czy aluminium. Progi drewniane zapewniają też lepsze wyciszenie i nie przepuszczają zimna. Kolejnym plusem jest możliwość dostosowania ich wysokości i wymiarów w każdej chwili – jeśli zakupiony próg okaże się za wysoki lub za szeroki można go bez trudu spiłować – co w przypadku innego materiału okazałoby się niemożliwe.

 • Akcesoria

  W tej kategorii znajdą Państwo różne akcesoria.

 • Impregnaty,...

  Wszystkie impregnaty i lakierobejce i inne, to produkcja holenderskiej firmy Koopmans

  Koloryzujące impregnaty na bazie żywic alkidowych z dodatkiem oleju lnianego. Idealne do ochrony elementów architektury ogrodowej (np. płotów, pergoli, altanek, mostków itp.), mebli ogrodowych czy drewnianych elementów fasadowych. Doskonale impregnuje drewno na zewnątrz, czyni je odpornym na warunki atmosferyczne i działanie wody. Zmodyfikowane żywice alkidowe głęboko zabezpieczają drewno, zapewniając do 6 lat ochrony. Powierzchnię drewna pozostawia naturalną. Do stosowania również na drewnie impregnowanym ciśnieniowo.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.